Connect with us

Kovinar

ZAMJENIK VULIN Zarada od parkinga bila je 388.000, a sad će biti 1,3 milijuna eura godišnje

U Gradskoj upravi su izračunali da od organizacije i naplate parkiranja mogu zaraditi značajno više

Objavljeno

.Dana

Pred vijećnicima Gradskoga vijeća na sjednici prošloga utorka (25. veljače) našle su se i dvije točke vezane za parkiranje u gradu – prijedlog Odluke o stavljanju izvan snage Odluke o određivanju održavanja javnih parkirališta za osobna vozila komunalnom djelatnošću, te prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o obavljanju komunalnih djelatnosti kojom se predlaže da se obavljanje uslužne komunalne djelatnosti usluge parkiranja na uređenim javnim površinama i u javnim garažama povjeri Gradskom prijevozu putnika.

Vijećnicu Katarinu Kruhonja zanimalo je zašto se te dvije točke dnevnoga reda pred vijećnicima nisu našle još prošle godine, te zbog čega je javno savjetovanje objavljeno (od 16. siječnja do 14. veljače) nakon što je istekla koncesija i Grad preuzeo na sebe sustav naplate parkiranja.

– Radimo javno savjetovanje o nečemu o čemu je odluka donesena. Općenito su javna savjetovanja građanima nedostupna u smislu da ne znaju gdje da se uključe, kopaju po stranici Grada. Ona funkcioniraju jedino kada neka grupa građana čuje od nekoga, a ne da građani sami pronađu tu informaciju kada ju trebaju. Naša javna savjetovanja su pusta su priča – mišljenja je Kruhonja.

DVIJE GODINE ANALIZE Odgovorio joj je zamjenik gradonačelnika Dragan Vulin naglasivši kako je još prije dvije godine gradonačelnik osnovao odbor vezano za projekt preuzimanja parkinga.

– Cjelokupni projekt ima sedam faza, od interne analize do izračuna granice isplativosti. Poznato je da je Grad godišnje od koncesije imao prihod od 388.000 eura, a nas je zanimalo koliko putem svog poduzeća možemo profitirati. Zbog toga smo proveli internu studiju, a nakon toga i dvije eksterne analize koje su za nas radile dvije od četiri najveće revizorske tvrtke, Deloitte i KPMG, potpuno neovisno jedna o drugoj. Ono što je najvažnije jest da su sve tri studije, naša interna i dvije eksterne, došle do istih rezultata. Po nekoj vrlo konzervativnoj procjeni radi se o tome da grad putem svog poduzeća može u najmanju ruku godišnje zaraditi 1,3 milijuna eura – rekao je Vulin, dodajući kako vjeruje da to može biti i više od toga.

Potom je i detaljnije pojasnio kako će funkcionirati novi sustav naplate parkiranja.

– Fakultet prometnih znanosti proveo je tehničku studiju. Analizirana su sva javna parkirna mjesta u gradu, njih oko 3.788 bilo je do 31. prosinca 2024. pod naplatom. Izrađeni scenariji pokazali su da na 88% mjesta može ići jedna vrsta automatske naplate – kamere i vozilo s kamerom. A samo će 12% od ukupnog broja pakirališta u gradu nadzirati kontrolori-pješaci – pojasnio je Vulin.

VRSTE NADZORA KAMERAMA Dodao je da će na ovim parkirališnim mjestima koja će biti pokrivena kamerama postojati dvije različite vrste nadzora. Prvo su to mjesta na koje je moguće postaviti fiksne kamere. To su, primjerice, Vijenac Paje Kolarića, željeznički kolodvor, parkinzi kod pješačkog mosta, odnosno na šest lokacija u gradu gdje će kamera bilježiti ulaz/izlaz vozila s parkirališta. A sva preostala parkirališna mjesta nadzirat će se vozilima s mobilnim kamerama.

Što se nabavke opreme tiče, Vulin je rekao kako su specifikacije sustava navedene u projektnom zadatku, tako da nije potrebno praviti novi projekt, već će cijeli sustav naplate parkiranja biti po sistemu „ključ u ruke“.

– Sustav će biti moderniji nego do sada jer želimo da on traje narednih 20 do 30 godina. I to je jedan od razloga zbog kojeg nismo htjeli preuzeti sustav od bivšeg koncesionara. Dakle, imat ćemo racionalniji i učinkovitiji sustav, manji broj naplatnika i manje rashode GPP-a. Dostupnost parkinga bit će vidljiva i putem nove gradske aplikacije u koju će biti integrirane sve funkcionalnosti. Naplatni aparati bit će automatizirani, nakon plaćanja novcem ili karticom neće biti potrebe uzimati papirić i stavljati ga pod vjetrobransko staklo. Dakle, to su stvari koje nije moguće napraviti preko noći – rekao je Vulin, posebno ističući kako Grad ništa nije izgubio time što je parkiranje trenutno besplatno jer: – Proračun pune građani, a novac je ostao u njihovim džepovima.

Foto: Komarilos

Kovinar

GRADSKI BAZENI Dovršeno je 80% radova, a obnovljeni kompleks bit će otvoren 1. rujna

Najavljena je i gradnja prvog osječkog zatvorenog olimpijskog bazena uz kompleks u Wilsonovoj

Objavljeno

.Dana

Objavio

Gradonačelnik Ivan Radić danas je sa suradnicima obišao radove na rekonstrukciji Gradskih bazena.

– Gradski bazeni prolaze svoju prvu temeljitu obnovu nakon 28 godina. Jedan od razloga zašto smo krenuli u energetsku obnovu je i to što kompleks ne bi imao minimalne tehničke uvjete za rad i morali bismo ga zatvoriti – rekao je gradonačelnik.

Vrijednost radova, objasnio je, iznosi šest milijuna eura, a troškovi su porasli zato što su – nakon što je krenula obnova vanjske ovojnice, bazenske tehnike, sustava grijanja i hlađenja, pločica, nove bazenske tehnike, novog tobogana, nove strojarnice i fotonaponske elektrane – uočili i da su truli drveni nosači krova, pa je onda odlučeno i to zamijeniti.

– Zbog toga je rok za dovršetak radova pomaknut na 1. rujna. Do sada je već završeno 80% radova – rekao je gradonačelnik.

Podsjetio je da Osijeku nedostaje zatvoreni olimpijski bazen. Postojeći bazen nema dovoljne dimenzije.

– Sad najavljujem da ćemo napraviti i prvi zatvoreni olimpijski bazen u Osijeku te da ćemo za dva mjeseca raspisati urbanističko-arhitektonski natječaj. Poslije toga idemo u izmjenu UPU-a i onda u odabir izvođača. Budući zatvoreni olimpijski bazen nalazit će se u sklopu Gradskih bazena, u produžetku Wilsonove ulice – najavio je Radić.

Predstavnik izvođača radova, Jožef Viszmeg iz tvrtke Cras, objasnio je kako su prilikom otvaranja krovišta primijetili da su glavni nosači bili oštećeni vlagom. Napravljena su ispitivanja i došli su do zaključka da tri nosača ne zadovoljavaju tehničke uvjete i oni su ekspresno naručeni, proizvedeni, dobavljeni i montirani i sad rade na tome da do kraja lipnja završe sve radove na krovu da bi mogli u prostoru raditi na keramici te dovršiti strojarnicu i postaviti fotonaponsku elektranu na krov.

Direktor Športskih objekata, Robert Seligman rekao je da je ugrađen potpuno novi tobogan s kućicom i stubištem, zatim da je izgrađen novi mali protočni ledeni bazen za oporavak poslije saune, dvije nove svlačionice za sportske klubove, a ugrađena je i ventilacija koja do sada nije funkcionirala. Dodao je da energetskom obnovom kompleks ostvaruje uštede od 60% na energentima i održavanju što je na godišnjoj razini oko 200.000 eura.

Foto: Komarilos i Grad Osijek

Nastavi čitati

Kovinar

NOVO Unikom ustrojio dimnjačarski odjel i službeno kreću raditi od ponedjeljka, 15. lipnja

Sve je spremno, građani se mogu početi javljati s upitima

Objavljeno

.Dana

Objavio

Iz osječkog Unikoma je nešto prije 19 sati danas stigla obavijest iz koje je razvidno da su se organizirali za početak pružanja usluga iz domene dimnjačarske djelatnosti. Tako je i službeno završila priča započeta nakon što je Grad Osijek ranije raskinuo koncesijski ugovor s tvrtkom Dimnjak i taj posao dodijelio svojoj komunalnoj tvrtki.

Unikomov dopis donosimo u cijelosti: 

Poštovani korisnici, obavještavamo vas da trgovačko društvo Unikom d.o.o. od ponedjeljka, 15. lipnja 2026. godine, započinje s pružanjem komunalne usluge dimnjačarskih poslova na području Grada Osijeka.

Sukladno Odluci o obavljanju dimnjačarskih poslova koju je Gradsko vijeće Grada Osijeka donijelo na 6. sjednici održanoj 14. svibnja 2026. i Općim uvjetima isporuke komunalne usluge dimnjačarskih poslova, na koje je Gradsko vijeće Grada Osijeka dalo prethodnu suglasnost na 7. sjednici održanoj 28. svibnja 2026., u okviru Unikom d.o.o. ustrojena je nova organizacijska jedinica zadužena za stručno i redovito obavljanje dimnjačarskih poslova na području Grada Osijeka u skladu s važećim propisima i pravilima struke.

Preuzimanjem ove komunalne djelatnosti Unikom d.o.o. nastavlja širiti opseg komunalnih usluga koje pruža s ciljem osiguravanja kvalitete, učinkovitosti i dostupnosti komunalnih usluga građanima grada Osijeka.

Novom organizacijom rada nastojat ćemo dodatno unaprijediti koordinaciju aktivnosti, osigurati pravodobne informacije korisnicima te povećati sigurnost i pouzdanost u obavljanju dimnjačarskih poslova, koji predstavljaju važan dio komunalnih djelatnosti i zaštite korisnika komunalnih usluga.

Odluka o obavljanju dimnjačarskih poslova i Opći uvjeti isporuke komunalne usluge dimnjačarskih poslova objavljeni su na službenoj stranici Unikom d.o.o. www.unikom.hr.

Sve informacije vezane uz obavljanje dimnjačarskih poslova, kao i podnošenje upita, zahtjeva i prijava, dostupne su putem službenog telefonskog broja 031/374-224 i info e-maila dimnjacarstvo@unikom.hr.

Foto: Komarilos

Nastavi čitati

Kovinar

ZELENO POLJE Malo tko se sjeća da je ovdje nekada bila tvornica s čak 500 radnika

Stambeni blok počeo se graditi sredinom prošle godine, uskoro će biti useljen

Objavljeno

.Dana

Objavio

Stambeni blok u Ulici Zeleno polje, na mjestu nekadašnje tvornice Analit, izgrađen je i vjerojatno će uskoro biti i useljen. Mlađe generacije ne sjećaju se tvornice za preradu i proizvodnju plastičnih masa za potrebe industrije i široke potrošnje, koja je zapošljavala više od 500 radnika. I dok nekima ova parcela izaziva sjećanja, za druge će ona biti samo niz stambenih zgrada.

A ova je promijenila vizuru cijele ulice – gradnja je krenula sredinom prošle godine, a ovdje je sada stambeni blok. Ništa novo ni neobično, budući da se na prostorima nekadašnjih osječkih tvornica grade poslovne, stambene zgrade ili trgovački centri. Uskoro će i prostor nekadašnje Šibicare, za koji se izrađuje Urbanistički plan uređenja, postati površina za novo stambeno naselje, a stambenu će namjenu, najvjerojatnije, dobiti i prostor nekadašnje Šećerane.

NEKADA I SADA Napreduje izgradnja stanova na mjestu nekadašnjeg Analita na Zelenom polju

Foto: Komarilos

Nastavi čitati

Fore

LJEKARNE TRIPOLSKI Tijekom 35 godina otvorili su 14 ljekarni sa 70 zaposlenih u 3 županije

Poznati su po prvom ljekarničkom robotu i drive-in sustavu isporuke lijekova pacijentima u automobilima

Objavljeno

.Dana

Objavio

Poznata osječka zdravstvena ustanova Ljekarne Tripolski proslavila je 35. obljetnicu rada. Toliko je, naime, prošlo od kada je mr. Marta Tripolski pokrenula prvu osječku privatnu ljekarnu u Pejačevićevoj 9. Do danas, iz njezine je poduzetničke inicijative izrastao ozbiljan poslovni sustav s centralnim skladištem i 14 ljekarni u Osječko-baranjskoj, Vukovarsko-srijemskoj i Požeško-slavonskoj županiji u kojima radi sedamdesetak djelatnika.

– Biti prvi je uvijek teško, pogotovo u tim izazovnim vremenima devedesetih, ali kad vidimo današnju zdravstvenu ustanovu ne preostaje mi ništa nego vam iskreno čestitati – rekao je osječki gradonačelnik Ivan Radić. – Grad Osijek je partner svim svojim poduzetnicima i od 2021. kad sam došao na dužnost za mjere potpore poduzetnicima do sada smo uložili četiri milijuna eura.

U nastavku je gadonačelnik prigodno govorio o mjerama koje gradska vlada provodi kao potporu zdravstvu i najavio strateški projekt Vlade RH, odnosno gradnju novog kliničkog-bolničkog centra Osijek vrijednog 850 milijuna eura što će biti, naglasio je, najveće ulaganje ne samo u zdravstvo nego u Osijek u proteklih 100 godina.

– U ovom trenutku u gradu imamo rekordno visoku zaposlenost i rekordno nisku nezaposlenost u odnosu na 2021., odnosno danas je u gradu zaposleno 5.000 ljudi više nego te godine. A svakako su dio te priče i Ljekarne Tripolski koje zapošljavaju djelatnike. U nadi da ćemo i dalje biti partneri u izgradnji grada, baš kako je rekao i vaš ravnatelj Žolt Tripolski, podsjećam da je snaga u ljudima, snaga je u timu. Pozivam vas da na taj način nastavimo graditi grad i voditi ga prema ljepšoj budućnosti – rekao je gradonačelnik prilikom obraćanja djelatnicima zdravstvene ustanove Ljekarne Tripolski te njihovim partnerima i gostima na proslavi obljetnice.

Prilikom proslave predstavljen je i film o 35 godina povjerenja pacijenata u kojemu većim dijelom, o svojim radnim zadacima, neprekidnom usavršavanju, potpori digitalnih alata i iskustvima u komunikaciji s pacijentima – govore farmaceuti zaposleni u ustanovi.

Tijekom godina ustanova je kontinuirano usavršavala specifičan pristup pacijentima, temeljen na pažljivom slušanju i otvaranju dijaloga, pa su s vremenom postali i referentno mjesto za savjetovanje čak i zdravih ljudi. Poznati su po otvaranju prvog drive in sustava za isporuku lijekova koji se u njihovoj poslovnici u osječkoj Kanižlićevoj ulici mogu preuzimati iz automobila. Također, svojedobno je u javnosti snažno odjeknula njihova tehnološka inovacija sustava robotiziranog pretraživanja, lociranja i predaje lijekova do pacijenata, odnosno oslobađanje vremena za dodatno savjetovanje pacijenata za ljekarničkom recepturom.

Foto: Komarilos

Nastavi čitati

Kovinar

SVE JE ISTO Biciklistima i pješacima smetaju zaključani dvokotači na ogradi nekadašnje EMŠE

Većina bicikala i romobila zauzima dio biciklističke staze, građani se s pravom ljute

Objavljeno

.Dana

Objavio

Nije ništa novo, ali bicikliste i pješake ljuti, jer je postalo sasvim uobičajeno da ograda Strojarsko-tehničke škole u Osijeku, ona u prolazu koji dijeli školu od Srednjoškolskog igrališta, učenici i rekreativci redovito parkiraju svoje bicikle i romobile. Ograda je tako preko noći postala jedan veliki stalak, pa biciklisti koji iz Zvonimirove ulice nastavljaju prema vIjencu Ivana Meštrovića, moraju zaobilaziti vozila koja svojim kotačima zauzimaju dio biciklističke staze.

Interesantno je kako se pred školom nalazi nekoliko stalaka za bicikle, no svi su spiralni, oni najomraženiji među biciklistima, pa su ovaj trend vezivanja za ogradu polako preuzeli brojni učenici, a nerijetko se ovdje parkiraju i rekreativci sa Srednjike.

Bicikli i romobili parkirani su duž cijele ograde

– Već duži period učenici Strojarsko – tehničke škole u Osijeku, Istarska 3 zaključavaju bicikle i romobile za ogradu škole gdje je biciklistička staza i pješačka staza pored srednjoškolskog igrališta i na taj način onemogućuju odvijanje prometa. Biciklistička staza je dvosmjerna. U dvorištu škole postavljen je stalak za parkiranje bicikla, ali ga nitko ne koristi. Bilo bi vrijeme da škola poduzme radnje i upozori učenike da svojim postupcima ometaju promet. Neka bicikle za vrijeme nastave ostavljaju, ako baš hoće, unutar dvorišta i neka ih vežu za ogradu, ali sa unutarnje strane – ističe sugrađanin, koji je fotodokumentirao ovu novo-normalnu pojavu koja je postala svakodnevna praksa.

Iako ispred EMŠE imaju stalke za bicikle, neki ih i dalje zaključavaju za ogradu dvorišta

Foto: Građani Komarilosi

Nastavi čitati

Najlaćarnije