Connect with us

Pičvajz

Plaća se Naknada za nedostajuće parkirno mjesto, ali nikako da krene gradnja parkirališta

Od 2015. imamo prihod gradske blagajne kojega uplaćuju investitori što grade stanove bez parkirališta

Objavljeno

.Dana

Došli smo do točke gdje gotovo svaka kuća ima dva automobila. Osječka gradska infrastruktura osmišljavana davnih godina nije ni u primisli imala ovoliki broj automobila na cestama. Već desetljećima je taj problem sve izraženiji.

Pokušalo se tu doskočiti različitim metodama. U Europi čak zabranom prometa u središtima gradova. Nama je naplata parkinga u gradu već odavno svakodnevica. No, osim slijevanja novca u gradski/privatni džep nije se puno postiglo po pitanju gužvi na parkinzima, odnosno eventualna izgradnja novih parkirališnih mjesta ni izdaleka ne pokriva potrebe.

Neizdrživo je. Ljudi ostavljaju automobile na cestama, a u naseljima na zelenim površinama. Ma gdje god se okreneš – auto. Posebno je izraženo u gradskim naseljima. Tu kad nađeš parking više ne mrdaš. Ako se i mrdneš, onda ide prazna gajba piva kao osigurač. Plinska boca. Kanta boje. Ma što god imaš samo da nekako označiš da je zauzeto. Da drugi ni ne pomišljaju.

Osijek je u zadnjih 20 godina doživio pravi boom u izgradnji zgrada, urbanih vila i višestambenih objekata. Rijetko koja zgrada ima dovoljan broj parkirališta za sve stanare, naročito one zgrade koje su građene na početku tog razdoblja. A i ako si kupiš parking, onda ga plaćaš vrlo papreno.

U Gradu su 2015. pokušali pronaći nekakvo riješenje i ovo koje su pronašli nije baš originalno jer postoji i u drugim gradovima. Riječ je o “Naknadi za nedostajuće parkirališno mjesto”. U početku je iznosilo 7.000 kuna za svaki parking koji investitor u stambenu zgradu budućim stanarima ne osigura na parceli. I u početku je ta naknada bila postavljena dosta fleksibilno, pa je primjerice investitor mogao Gradu platiti za 10 ili 20 parkirališnih mjesta koja nedostaju uz njegovu zgradu. I upravo je to razlog što se danas gušimo pod pritiskom tolikog broja automobila.

Odnedavno pak, naknada za nedostajuće parkirališno mjesto iznosi 7.000 eura i postavljena je znatno rigoroznije, odnosno nije više moguće plaćati za tako veliki broj nedostajućih parkirališta kao prije nego tek za jedno ili dva koja investitor baš nije mogao ugurati na plac. Odnosno, investitor treba platiti 12.000 eura za svako nedostajuće parkirališno mjesto ako gradi ili rekonstruira objekt koji nije namijenjen stanovanju nego obavljanju djelatnosti.

Ta su sredstva valjda strogo namjenska, pa bi od njih trebalo graditi nova parkirališta i javne garaže. No, kao što znate još uvijek nemamo ni jednu javnu gradsku garažu, a do sad se nije pojavio ni plan prema kojemu ćemo ih jednom imati, pa kroz ovih nekoliko postojećih garaža opet profitiraju privatnici. Odnosno, nikako da vidimo konkretno pretakanje novca od investitora u stambene zgrade prema investicijama u razvoj parkirališne infrastrukture. Dajte da konačno vidimo učinke tog novca.

Foto: Komarilos

Kožara

Na teniskom terenu u Perivoju još stoji uništeni reflektor i stup koji se srušio u nedjelju

U najmanju je ruku bizarno trenirati ili rekreativno igrati u ovakvom okruženju

Objavljeno

.Dana

Objavio

Prošle nedjelje je popustio jedan od starijih kestena u tzv. kesten aleji koja kroz Perivoj kralja Tomislava povezuje Europsku aveniju i Promenadu. Stablo kestena povuklo je i visoki stup s reflektorom uz jedno od igrališta Teniskog centra Osijek koji se onda srušio na zemljanu podlogu.

Tom prilikom je stradala i ograda Teniskog centra jer su uslijed siline izvaljeni i neki noseći stupovi. Tijekom tjedna tenisači su nastavili s treninzima i rekreativnim nastupima, ali u najmanju je ruku ružno vidjeti smrskanu konstrukciju reflektora i metalni stup koji i dalje stoje na igralištu. Osim toga, i dobar dio ograde je i dalje polegnut, pa je opći dojam kako je prošlo previše vremena a da sve to skupa do sada nije barem sklonjeno kako ne bi prijetilo igačima.

Građanin koji je fotodokumentirao stanje na teniskom igralištu znakovito je potpisao svoje fotografije: “Srušen rasvjetni stup na teniskom igralištu u Perivoju kralja Tomislava: građani zabrinuti za sigurnost”.

Foto: Građani Komarilosi

Nastavi čitati

Kožara

NE ČEKAJU Na pružnom prijelazu preko Svačićeve neki vozači voze slalom kroz spuštenu rampu

U zadnje vrijeme na osječkim ulicama kao da se natječu tko će više riskirati kršeći prometna pravila

Objavljeno

.Dana

Objavio

Zadnjih dana u Osijeku na vidjelo izlaze sve čudesnije besmisleni prometni problemi. Najnoviji slučaj građani fotodokumentiraju na pružnom prijelazu preko Ulice kralja Petra Svačića, u blizini Javne profesionalne vatrogasne postrojbe, odnosno preko puta OLT-a. Tamo se gotovo svakodnevno događa da vozači ignoriraju zvučne i svjetlosne signale za spuštanje rampe i prelaze vozilom preko pružnog prijelaza. A ima i onih koji automobilom prvi dođu do upravo spuštene rampe na pružnom prijelazu, procijene kako bi im bilo dugo čekati da prođe vlak, odnosno iz iskustva vjerojatno znaju koliko je vremena potrebno da nakon spuštanja rampe stigne željeznička kompozicija – i onda u hipu odluče forsirati prugu vozeći slalom među spuštenim rampama s obje strane ceste. Nevjerojatno!

Logično je da u gradu punom automobila sigurno imamo i povećan broj najrazličitijih prometnih prekršaja, ali ovakvo što vjerojatno malo tko može očekivati. Zamislite da vozači tako odluče ne poštivati znak crvenog svjetla jer im se žuri, jer tih nekoliko desetaka sekundi što bi morali pričekati mogu iskoristiti puno korisnije. Ili da, recimo, nakon nekog vremena dobijemo čitavu sektu vozača koji će krenuti tumačiti da tijekom svakodnevne vožnje po gradu imaju i desetke ili više desetaka stajanja prilikom crvenih semafora i da sve to vrijeme zbroje u minute, pa krenu obrazlagati da su zapravo racionalni jer se prolazeći kroz crveno odgovorno ponašaju prema potrošenom vremenu i prolaznosti života uopće, dok stoje na semaforima?!

Vozači koji se odlučuju vlastitim primjerima pokazivati da je moguće prolaziti kroz spuštene rampe na pružnim prijelazima, te pritom uz fizičku zapreku ignoriraju sva vizualna i zvučna upozorenja na opasnost i pridržavanje prometnih pravila, takvim vozačima nije mjesto u prometu.

Sugrađanka koja je snimila i poslala ove fotografije napisla je: “I tako svaki dan jedan… Ovog je rampa udarala po krovu automobila”. Ako samo ona svakoga dana uoči po jedan tako ozbiljan prekršaj onda je moguće zamisliti koliko je stvarno onih koji na istom mjestu jednako riskiraju u razdoblju kad ih nitko ne fotografira.

Foto: Građani Komarilosi

Nastavi čitati

Mobilia

PA-PA Maknuli su kiosk Studenca s Kopike, sad će tamo biti samo standardizirani ugo lokali

Kiosk je postavljen prošle godine na mjestu malog košarkaškog igrališta

Objavljeno

.Dana

Objavio

Prošlog je ljeta na mjestu jedinog košarkaškog igrališta na Kopiki postavljen kiosk Studenca. Neki su s oduševljenjem prihvatili mini trgovinicu na plaži – mjesto na kojem su mogli kupiti pokoju sitnicu koju su zaboravili ponijeti od kuće ili pak hladno piće, ako ne žele sjediti na terasi nekog od kafića u nizu.

No bilo je i onih kojima je kiosk bio trn u oku, jer je zauzeo jedno mjesto za rekreaciju. Završetkom obnove kupališta, na kojem će biti postavljeno šest jednakih ugostiteljskih kućica, odlučeno je da kiosku ovdje više nije mjesto, pa je proteklih dana uklonjen s plaže.

Nemali broj kupača i šetača promatrao je kako radnici osiguravaju prostor, a potom i organiziraju prijevoz kioska-kućice koji je u jednom komadu prenesen na veliki tegljač.  Osim novih ugostiteljskih objekata, kojima će se moći pristupiti i sa bazena i sa dravske plaže, kupači će ovo ljeto na raspolaganju imati i čitav niz „starih“ kafića uz Dravu.

Prošlo su se ljeto rekreativci bunili da nemaju gdje zaigrati basket

Sada im je taj prostor oslobođen

Foto: Građani Komarilosi

Nastavi čitati

Kovinar

OPREZ! Srušili staru kuću u Štrosiki i hladno ostavili metar duboku rupu uz pješačku stazu

Ogromna zamka za pješake i bicikliste stoji danima bez oznake i bez zaštitne ograde

Objavljeno

.Dana

Objavio

U Strossmayerovoj ulici, na dionici između Mlinske i zapadnog dijela Petefijeve, srušen je kompleks od dvije kuće i parcela je pripremljena za gradnju. To samo po sebi ne bi bilo važno niti bi bio problem da rušitelji (ili graditelji) iza sebe nisu ostavili potpuno nezaštićen pristup ogromnoj rupi nekadašnjeg podruma koja se nalazi odmah uz pješačku i biciklističku stazu!

Rupa duboka više od jednog metra naprosto mami da netko u nju upadne. Recimo, građani koji u prolazu eventualno (kao što je to uobičajeno) nešto čačkaju po ekranu mobilnog telefona idealne su potencijalne žrtve jer je dovoljno stazu promašiti samo za centimetar i – ode noga! U uvjetima slabije vidljivosti i vozači bicikala mogu se strmoglaviti u nekadašnji podrum. Netko bi se ovdje mogao ozbiljno polomiti.

Nema nikakve oznake i nikakve ograde, tek su na jednom mjestu ostale okomito stršati dvije cijevi od bivše plinske instalacije. Iza njih je rupa velika poput osrednjeg bazena.

Ovo je neodgovorno i opasno. Građanin koji je poslao informaciju i prvu fotografiju ove iznimno kritične točke napisao je kako rupa uz samu stazu tako nezaštićena stoji već danima, da je duboka barem dva metra i da nema naznaka o početku građevinskih radova zbog kojih bi eventualno tamo bile postavljene neke građevinske ograde ili druge zaštite.

Foto: Komarilos

______________________________________________

REAKCIJA Gornji tekst objavljen je u subotu oko podneva, a istoga dana poslije 22,00 sati stiglo je i reagiranje s nekoliko fotograija u kojemu stoji:

“Poštovani, ovim putem želimo demantirati tvrdnju da gradilište nije bilo ograđeno i osigurano. Navedena informacija nije točna jer je gradilište tijekom izvođenja radova bilo propisno ograđeno. U prilogu dostavljamo dvije fotografije snimljene tijekom izvođenja radova i pri izmjeni izvođača, iz kojih je vidljivo da je gradilište bilo ograđeno i osigurano. Tijekom radova, uključujući i razdoblje izmjene izvođača, gradilište je bilo adekvatno osigurano zaštitnom ogradom. Molimo da ovu objavu uklonite, kako javnost ne bi bila dovedena u zabludu.”

Nastavi čitati

Mobilia

PODSJETNIK Zaboravili ste poslije intervencije popraviti stazu, netko će ovdje slomiti nogu

Ako vam je daleko iz ureda ići provjeriti, slobodno se o veličini rupetine informirajte na Google Mapsu

Objavljeno

.Dana

Objavio

Ulica 3. GBR Kune. Nogostup na sjevernoj strani, neposreno uz istočni početak parcele na kojoj se nalazi kompleks IT Centra. Klasična priča naših izvođača radova. Ovdje je vjerojatno svojedobno rađen nekakav priključak na postojeću infrastrukturu. Možda cjevovod ili odvodnja, možda neka kabelska mreža. Kako god. Onaj tko je obavljao posao morao je presjeći pješačku stazu, a kad je bio gotov stazu je naprosto ostavio u neredu.

Gospođa koja je uočila problem te fotodokumentirala i poslala fotografije jasno je zaključila: “Ovakva prepreka je nepremostiva za osobe u invalidskim kolicima, u što sam se osobno uvjerila. Zbog toga vas molim da na ovaj problem ukažete nadležnim tijelima.”.

Previše je ovakvih detalja u različitim dijelovima grada i zapravo je neobjašnjivo da nakon izvođenja radova ne postoji nitko tko je zadužen prekontrolirati njihov učinak i evidentirati ovakva oštećenja te kasnije temeljem dokaza tražiti da se posao obavi do kraja, odnosno da se obavi sanacija pješačke prometnice.

Ako već nisu izašli na teren i nisu se svojim očima uvjerili koliko je velika rupetina, mogu to obaviti i iz ureda – naime, oštećenje staze je toliko veliko da je lako uočljivo i na Google Mapsu. Živjeli.

Foto: Građani Komarilosi

Nastavi čitati

Najlaćarnije