Analit
Grad Osijek preuzima upravljanje parkiralištima, koncesionar odlazi u povijest
U prijelaznom periodu, od 1. siječnja 2025. do instalacije opreme i novog sustava, parkiranje će biti besplatno
Gradonačelnik Ivan Radić bez posebnog je uvoda danas predstavio odluku da po prvi puta u povijesti organizacijom i naplatom parkiranja u Osijeku neće upravljati koncesionar nego Grad Osijek, odnosno tvrtka Gradski prijevoz putnika (GPP). Također je dodao da su u proračunu za 2025., koji će biti predstavljen sutra na sjednici Gradskoga vijeća, već predviđene financijske stavke za uređenje novih parkirališnih mjesta i projektiranje budućih nadzemnih javnih garaža.
– Aktualni desetogodišnji ugovor o koncesiji isteći će 31. prosinca ove godine i nećemo ga produžiti. Oko razvoja novog sustava parkiranja u Osijeku kojemu je cilj pojednostaviti naplatu i pronalazak slobodnih mjesta za parkiranje do sad smo se savjetovali i provodili analize sa stručnjacima Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija (FERIT) i kompanije Ericsson Nikola Tesla. Novu opremu i sustav nabavit ćemo putem javne nabave iduće godine, a u prijelaznom periodu, dok ne instaliramo novi sustav, parkiranje u Osijeku će narednih mjeseci biti bez naplate – rekao je gradonačelnik Radić.

Prethodne Gradske uprave potpisivale su ugovore o koncesiji za upravljanje i naplatu parkiranja 1998., 2004. i 2014. Taj zadnji ugovor bio je naduži, desetogodišnji.
Na neki način ovo je za cijeli grad zapravo doista povijesna odluka jer je Osijek zadnji od velikih gradova koji počinje samostalno upravljati vlastitim parkiralištima i u tom kontestu bez posrednika prihodovati od njihove naplate.
Gradska su parkirališta, dakle, javni gospodarski resusrs i logično je da moraju biti u funkciji na način da sva razlika u prihodima (kad se odbiju troškovi upravljanja i održavanja) bude dalje ulagana u razvoj sustava parkiranja, pojednostavljivanje naplate i eventualno u buduća rješenja za povećanje broja parkirališnih mjesta.
Upravljanje sustavom parkiranja na način da poslove vodi gradsko poduzeće, konkretno Gradski prijevoz putnika, između ostaloga znatno pojednostavljuje sve poslove u toj komunalnoj domeni iz nekoliko razloga. Prvo, za brze promjene u sustavu nije više potrebno sklapati dodatke ugovoru o koncesiji i plaćati naknade koncesionaru (u smislu smanjivanja ili povećavanja njegovih obveza). To se odnosi, primjerice, na produženje ili skraćivanje vremena naplate, povećanje broja parkirališnih mjesta, povremeno odobravanje besplatnog parkiranja u nekim dijelovima grada za vrijeme nekih gradskih događanja, brze odluke o intervencijama na infrastrukturi zbog kojih neko vrijeme neka parkirališta neće biti u funkciji. Drugo, sav novac zarađen naplatom parkiranja u cijelosti ostaje dio financijskog krvotoka gradskog sustava. Treće, poslovanje i prihodi od uplate za svaki sat parkiranja će biti znatno transparentniji i u redovitim procedurama rešetanja na javnim sjednicama Gradskog vijeća. Četvrto, u psihološkom smislu građani koji plaćaju za korištenje javnih parkirališta znaju da taj novac ide u budžet gradskog poduzeća, posredno u gradski budžet i bit će manje mentalnog otpora kod plaćanja jer korisnici sad znaju da njihov novac ne ide posredniku.
ANALIZA Kako se tijekom 10 godina mijenjala i prilagođavala cijena koncesije za parkiranje
Dosadašnji sustav održavanja i naplate parkiranja je često bio glavna tema javnih razgovora koji su se obavljali utiho, u zatvorenim kružocima. Upravo zbog količine novca koji je bio u opticaju od naplate parkiranja svima je bilo jasno da to mora biti pod ingerencijom Grada. Čak je i oporba u Gradskom vijeću odnedavno pokrenula inicijativu na društvenim mrežama po pitanju vraćanja parkirališta na upravljanje Gradu. No, ovome što se dogodilo vjerojatno se i nitko od njih nije nadao.
Potez gradskog vodstva je prije svega hrabar – jer prekidaju ustaljenu praksu i upuštaju se u temeljitu izgradnju potpuno novog sustava. Potom je to odluka vrijedna iznimne građanske pažnje – jer je jedini odgovor na činjenicu da se u gradu neprestano povećava broj automobila zapravo u tome da oni koji grad vode budu spremni u svojim mandatima te probleme predviđati i rješavati, a ne prepuštati drugima da to rade za njih.
Preostaje još pratiti javnu nabavu opreme, zatim dočekati nove cijene parkiranja i formate novih povlaštenih parkirališnih karata. Gradonačelnik je obećao da će primarno biti koncentriran na daljnji razvoj stimulativnih parkirališnih karata za stanare u ulicama koje su u sustavu naplate. Do tada, treba pristojno čestitati na viziji i poštenoj odluci. Ovo je definitivno u korist svih građana. Svaka čast.
Foto: Komarilos i Grad Osijek
Analit
NIJE KRAJ Još uvijek imamo komada starih pruga u cesti u Huttlerovoj i Hadrijanovoj
Nekadašnji industrijski kolosijeci sad samo iritiraju vozače i protresaju amortizere
Čitatelju nije bilo teško fotodokumentirati ostatke nekadašnjih industrijskih kolosijeka, koji u Huttlerovoj i u Hadrijanovoj (kod zgrade HEP Plina) i dalje stoje unutar asfalta na cesti, i zapravo služe samo tome da iritiraju vozače i protresaju amortizere na automobilima.
Uz fotografije je poslao i zanimljivo objašnjenje: “Na Vukovarskoj ulici država je uklonila tračnice koje su išle iz stare luke Tranzit + priključak iz OLT-a jer je to cesta državnog ranga i u njihovoj nadležnosti. U Huttlerovoj i Hadrijanovoj (kod zgrade HEP Plina) nakon izvršenih rekonstrukcija ostali su dijelovi industrijskih kolosijeka koji nemaju namjenu. Ove dvije su ceste lokalnog nivoa i u nadležnosti su Grada, pa je i obveza njihovog uklanjanja na Gradu Osijeku.”

Dodaje da u Huttlerovoj ta stara pruga ide i preko obilježenog pješačkog prijelaza, a u Hadrijanovoj preko nogostupa. I podsjeća kako su nova tramvajska pruga i biciklistička staza sufinancirane sredstvima iz EU, pa mu nije jasno zašto već tada (kad su tamo bili radnici i mehanizacija) nije obavljeno vađenje ostataka ovih željezničkih kolosijeka. Jer, smatra, tada bi zasigurno bilo jeftinije nego kad se to bude radilo kao poseban posao i kad valjda bude raspisivan poseban natječaj.
I za kraj, volio bi, kaže, kad bi ova tema završila u rubici “Može se! Bravo!”. Eto, možda i to dočekamo.


Foto: Građani Komarilosi
Analit
AUGUST ŠENOA Kreće izgradnja nove sportske dvorane u školi s 13 odjela i 200 učenika
Sve će biti gotovo za godinu dana, a učenici i učitelji imat će bolje uvjete rada
Uručen je ugovor izvođaču radova, tvrtki Zuber, koja će graditi novu školsko sportsku dvoranu u Osnovnoj školi August Šenoa u Drinskoj ulici. Vrijednost radova je 1,76 milijuna eura, rok za izvođenje je 12 mjeseci, a nova će dvorana imati i fotonaponsku elektranu na krovu i dizalice topline.
– August Šenoa je jedna od dvije škole u Industrijskoj četvrti koju pohađa više od 200 učenika. Škola je izgrađena 1968. i otada nije bilo većih ulaganja u nju. Ponosni smo jer je ova škola jedna od nekoliko cjelodnevnih škola u gradu. S novom sportskom dvoranom podići će se kvaliteta za sve učenika, od tjelesne i zdravstvene kulture, izvannastavnih aktivnosti, rekreacije i sporta. U ovoj će se Gradskoj četvrti raditi i nova dvorana u OŠ Dobriše Cesarića, čija je vrijednost preko 3 milijuna eura – rekao je gradonačelnik Ivan Radić prilikom uručenja ugovora. Dodao je i kako je Osijek grad koji ulaže najveća sredstva po učeniku – 243 eura, što je čak tri puta više od hrvatskog prosjeka.

– Uveli smo niz mjera – od besplatnih radnih bilježnica i školskog pribora za sve osnovce, stipendije, pomoćnici u nastavi, vozački ispiti za 50 najboljih maturanata, sufinanciramo produženi boravak, a prvi u Hrvatskoj imat ćemo centralnu školsku kuhinju vrijednu oko 9 milijuna eura – dodao je.
Dalibor Mihaljević, direktor tvrtke Zuber, rekao je kako već sutra kreće uvođenje u posao, a radovi na izgradnji kreću od utorka. Kaže kako radovi nisu komplicirani te da očekuje kako će dvorana biti izgrađena na vrijeme.
Iva Dragić, pedagoginja Osnovne škole August Šenoa naglasila je kao ih veseli dodatni prostor, odnosno nova dvorana koja će znatno olakšati organizaciju rada škole.
– Kako smo u eksperimentalnom programu cjelodnevne škole, imamo 13 razrednih odjela. Nova dvorana značajno će nam olakšati rad i provedbu različitih aktivnosti. Učenici i učitelji dobit će bolje uvjete, a škola će dobiti veću fleksibilnost u organizaciji nastave – dodala je.



Foto: Komarilos i Grad Osijek
Analit
DVORAC MAČKAMAMA Nekadašnji dom barunice Hermann ide u energetsku obnovu i prilagodbu
Grad Osijek raspisao je javni poziv za izradu troškovnika
Zgrada Dvorca Mačkamama nepokretno je, pojedinačno zaštićeno kulturno dobro. Ukupne površine od 850 m², na Drinskoj ulici, ovaj će dvorac uskoro ići u energetsku obnovu. Grad Osijek raspisao je javni poziv za dostavu ponuda za izradu projektne dokumentacije za energetsku obnovu i rekonstrukciju Dvorca Mačkamama.
Osim energetske obnove, zgrada bi trebala biti prilagođena i osobama sa invaliditetom i smanjenom pokretljivosti. Na objektu bi, između ostalog, trebalo poboljšati toplinska svojstava vanjske ovojnice zgrade, zamijeniti stolariju na vanjskim otvorima, sustav grijanja i hlađenja, te ventilacije, te poduzeti mjere za osiguranje pristupačnosti osobama s invaliditetom i smanjene pokretljivosti ugradnjom lifta, te podiznom platformom na ulazu u zgradu. Rok za dostavu ponuda je 18. lipnja.
Vilu Hermann, poznatiju kao dvorac Mačkamama, dala je izgraditi barunica Paulina Hermann na mjestu starog majura tada smještenog među pustarama na jugozapadnom dijelu Osijeka. Dvorac je danas spomenik kulture, a projektirao ga je 1922. osječki arhitekt Otto Struppi. Izgradnja je započela 1923., a zgrada je u cijelosti dovršena sljedeće godine. Do danas je zgrada mnogo puta parcijalno obnavljana, ali nikada temeljito.
Foto: Komarilos
Analit
GOTOV PROJEKT Najveća investicija u tramvajsku infrastrukturu u novijoj povijesti Osijeka
Ukupno je uloženo gotovo 48 milijuna eura
Na završnoj konferenciji EU projekta „Modernizacija tramvajske infrastrukture na području grada Osijeka“, koja je održana u galerijskom prostoru osječkog Kulturnog centra, istaknuto je da je u projekt uloženo gotovo 48 milijuna eura te da je to najveće ulaganje u tramvajsku infrastrukturu u novijoj povijesti Osijeka.
Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije kroz dvije faze – kroz Program Konkurentnost i kohezija 2014. – 2020. i Program Konkurentnost i koheziija 2021 – 2027.
– Dobili smo 9,5 km nove tramvajske pruge, isto toliko nove kontaktne mreže, 23 nova tramvajska stajališta, dvije obnovljene ispravljačke stanice i jednu potpuno novu. U budućnosti je plan još puno ulagati u javni gradski prijevoz i u proširenje mreže. Iduće godine stiže još 10 novih tramvaja, pa će ih na ulicama biti ukupno 20 novih. Dodatno, stiže i 19 novih električnih autobusa a do tada će biti pripremljena i infrastruktura za njihovo punjenje. Uz onih prethodno nabavljenih 13 autobusa s Euro 6 normom, praktički će cijeli autobusni vozni park biti praktički novi – rekao je zamjenik gradonačelnika Dragan Vulin.

Također je najavio i projekt obnove Strossmayerova ulice u sklopu kojega će biti i kompletno obnovljena tramvajska infrastruktura. Rekao je da postoji i projekt nove tramvajske remize, a plan je tramvajskom prugom spojiti gradske četvrti Donji grad i Jug 2 i to baš kod nove remize.
Upravo završeni projekt modernizacije realiziran je s ciljem unapređenja kvalitete i sigurnosti javnog gradskog prijevoza, povećanja učinkovitosti prometnog sustava te podizanja kvalitete života građana. Tijekom završne konferencije kroz petominutni su film predstavljeni ključni rezultati projekta i ostvareni infrastrukturni zahvati, a bilo je govora i o učincima projekta na sustav javnog prijevoza i urbanu mobilnost te o daljnjim razvojnim planovima u području održivog prometa u Osijeku.
– Bilo je to vrlo izazvno, ali sve smo realizirali kako je planirano. Sad imamo jednu od najmodernijih tramvajskih pruga u Europi. Tramvajska stajališta su posebno prilagođena osobama s invaliditetom i starijim sugrađanima kako bi što jednostavnije ulazili u nove niskopodne tramvaje. A na noseće stupove naše nove kontakne mreže Grad Osijek je dodatno instalirao novu LED rasvjetu – pojasnio je Darijan Rudan, direktor GPP-a.
Foto: Davor Javorović/PIXSELL (naslovna) i Grad Osijek
Analit
OŠTRO Možemo i SDP potegnuli pitanje obnove kazališne zgrade najavljene prije dvije godine
Pozvali su i ministricu Obuljen-Koržinek da obrati pozornost da je kod nas Anto Đapić predsjednik Kazališnog vijeća
Na konferenciji za novinare, koju su predstavnici Možemo i SDP-a održali pred zgradom osječkog HNK, najkonkretnija je bila saborska zastupnica Urša Raukar-Gamulin. Najprije je govorila o tome kako se trenutno na mjesta glumaca koji odlaze u mirovinu ne zapošljavaju novi glumci, odnosno da se mladim glumcima ne produžuju ugovori. Rekla je kako u osječkom HNK trenutno ima 17 članova glumačkog ansambla i da će ih uskoro biti 16 te je to dovela u kontekst s činjenicom da osječka Akademija dramskih umjetnosti svake godine izbacuje nove generacije glumaca za koje u Osijeku nema mjesta.
Također, Raukar-Gamulin je istaknula i kako je prije dvije godine najavljeno ulaganje sedam milijuna eura za obnovu zgrade HNK iz EU fondova, ali da do sada nema informacija da bi se takvo što moglo dogoditi. Zbog toga je pozvala i ministricu kulture Ninu Obuljen-Koržinek da obrati pozornost na situaciju s kazališnom zgradom, a županicu Natašu Tramišak da svojim znanjem, s obzirom da je nekad bila ministrica regionalnog razvoja i EU fondova, pomogne u pronalaženju rješenja za obnovu zgrade. Dodatno, Raukar-Gamulin je ministricu kulture prozvala i da obrati pozornost na činjenicu da je predsjenik Kazališnog vijeća Anto Đapić koji, smatra ona, nema apsolutno nikakve veze s kulturom, pa po zakonu ne bi ni smio biti član vijeća.
Gradski vijećnik Vjeran Marijašević govoreći o HNK ustvrdio je kako gradska politika kazalištem upravlja kroz pitanje racionalizacije te na taj način ne dobiva nikakvo rješenje. Također je kao primjer lošeg upravljanja kulturom u Osijeku istaknuo i pripajanje Gradskih galerija Kulturnom centru koji je zapravo postao dvorana za “gaže stand up komičara”.
Predsjednik osječkog SDP-a, Goran Kušec je rekao kako se stožernu instituciju hrvatske kulture u Osijeku ne smije tretirao kao gradsko poduzeće.
Foto: David Jerković/PIXSELL
-
Mobilia1 dan od objaveNA CESTI Kombi bez pločica već je dvije godine ostavljen na križanju Murske i Savske ulice
-
Kožara1 dan od objavePRODUŽENI VIKEND Čak 43 pijana vozača u prometu, rekorder u Čepinu napuhao 2,24 promila
-
Analit7 sati od objaveNIJE KRAJ Još uvijek imamo komada starih pruga u cesti u Huttlerovoj i Hadrijanovoj
-
Šećerana1 dan od objaveDRAVA JE ZAKON Spas od ljetnih visokih temperatura mnogi pronalaze na Kopiki i Želji
-
Šećerana1 dan od objaveTEKMA Hrvatska igra u 1 sat protiv Paname, kafići rade do 5, a ekran u Tvrđi vas čeka
-
Šećerana5 sati od objaveFRAN FEST Sve je spremno za novi trodnevni alternativni festival, stiže 30-ak bendova i DJ-a
-
Šećerana8 sati od objaveMA KAKVO SPAVANJE Osijek je slavio pobjedu Vatrenih jutros u tri, navijači preplavili Tvrđu
-
Mobilia1 dan od objaveRETFALA Obnova župne crkve, mise se održavaju u školi, radovi će biti gotovi u rujnu
-
Šećerana2 sata od objaveAKTIVNO GRAĐANSTVO Mladi, dođite na radionicu i podignite svijest o rodnoj ravnopravnosti
-
SPEEDWAY3 sata od objavePREDSTAVLJEN NOVI TRENER Kormilo bijelo-plavih preuzeo Argentinac Federico Bessone
-
Svilana1 sat od objaveOLJK Panonska filharmonija večeras u 21 sat u Tvrđi otvara najveću kulturnu manifestaciju
